[              ]

Międzynarodowy Konkurs

Młodych Skrzypków

im. Karola Lipińskiego i Henryka Wieniawskiego

[/vc_row]
Informacje:

Konkurs jest imprezą stałą, organizowaną co trzy lata w której udział biorą uczestnicy w dwóch grupach wiekowych:

  1. młodsza do 17 lat
  2. starsza do 25 lat

Kolejna XIV edycja konkursu odbędzie się w dniach 10 – 19 września 2018 r. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 03 maja 2018 r.

The International Competition for Young Violinists in Honour of Karol Lipinski and Henryk Wieniawski is a regular event which is organized every three years by the Ministry of Culture and National Heritage, the City Office of the Lublin, and the Henryk Wieniawski Musical Society of Lublin.

  1. Junior Group under 17 years of age
  2. Senior Group from 17 to 25 years of age

14th International Competition is going to be held in September, 10–19.09.2018  in   Lublin. The deadline for the application is May, 03th 2018.

KONCERT INAUGURACYJNY

THE CONCERT OF THE INAUGURATION

11-09-2018        godz. 1800

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1

Na Koncert Inauguracyjny Uczestnicy i ich Akompaniatorzy otrzymają bezpłatne wejściówki. Pozostali (rodzice czy osoby toarzyszące) mogą zakupić bilety w kasie biletowej Centrum Spotkania Kultur oraz na na stronie http://www.eventim.pl   

On the Inaugural Concert Participants and their pianists will receive free tickets. The rest (parents or accompanying persons) may purchase tickets at the ticket office of the Centrum Spotkania Kultur and on the website http://www.eventim.pl

 

Materiały do pobrania:
ikona_pdf Informator/Information

 

XIV International Competition of Young Violinists Karol Lipiński and Henryk Wieniawski in Lublin

10-19.09.2018

LAUREACI/PRIZE WINNERS

Grupa Młodsza – Junior Group

MIEJSCE/PLACE

IMIĘ I NAZWISKO/Name and Surname

GRAND PRIX

Teo Gertler (Słowacja)

1

Sofie Leifer (Szwecja)

2 EX AEQUO

Su Mingxuan (Chiny)

2 EX AEQUO

Tasillo Probst (Niemcy)

3 EX AEQUO

Yuri Tanaka (Japonia)

3 EX AEQUO

Aiko Korai (Japonia)

4 EX AEQUO

Luna Okubo (Japonia)

4 EX AEQUO

Marie-Aude Mellies (Francja/Japonia)

5

Vera Kostner (Austria)

XIV International Competition of Young Violinists Karol Lipiński and Henryk Wieniawski in Lublin

10-19.09.2018

LAUREACI/Prize Winners

Grupa Starsza – Senior Group

MIEJSCE/PLACE

IMIĘ I NAZWISKO/Name and Surname

1 EX-AEQUO

Sara Dragan

POLSKA

1 EX-AEQUO

Raquel Areal Martinez

HISZPANIA

2

Eduard Kollert

CZECHY

3 EX-AEQUO

Michał Orlik

POLSKA

3 EX-AEQUO

Goto Ko

JAPONIA

4 EX-AEQUO

Laura-Katharina Handler

NIEMCY

4 EX-AEQUO

Julian Walder

AUSTRIA

4 EX-AEQUO

Marta Grygier

POLSKA

5

Marta Sikora

POLSKA

JURY 2018

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 Niemcy/Rosja prof. Zakhar Bron przewodniczący/chairman
2  Polska prof. Roman  Lasocki wiceprzewodniczący/vice-chairman
3  Polska prof. Marcin Baranowski
4  Polska prof. Bartosz Bryła
5 Polska/Austria prof. Dominika Falger
6  Polska prof. Andrzej Gębski
7 Izrael/Austria prof.  Yair Kless
8 Polska/Niemcy prof. Adam Kostecki
9 Polska prof. Konstanty Andrzej Kulka
10  Anglia prof. Florian Leonhard
11  Italia prof. Maurizio Sciaretta
12 Niemcy/Ukraina prof. Michael Stricharz
13  Polska prof. Mieczysław Szlezer
14  Japonia prof. Akiko Tatsumi
15 Chiny prof. Wei-Dong Tong

2015 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zakhar Bron przewodniczący
2 prof. Roman  Lasocki wiceprzewodniczący
3 prof. Marcin Baranowski
4 prof. Bartosz Bryła
5 prof. Dominika Falger
6 prof. Andrzej Gębski
7 prof. Yair Kless
8 prof. Szymon Krzeszowiec
9 prof. Patrycja Piekutowska
10 prof. Maurizio Sciarretta
11 prof. Akiko Tatsumi
12 prof. Dima Tkachenko
13 prof. Alexander Trostiansky
14 prof. Sung-won Yun
15 prof. Qian Zhou

2012 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zakhar Bron przewodniczący
2 Warszawa prof. Roman Lasocki wiceprzewodniczący
3 prof. Marcin Baranowski
4 Poznań prof. Bartosz Bryła
5 prof. Antoni Cofalik
6 prof. Evgeny Durnovo
7 prof. Dominika Falger
8 prof. Andrzej Gębski
9 prof. Yair Kless
10 prof. Konstanty Andrzej Kulka
11 prof. Maurizio Sciarretta
12 prof. Michael Stricharz
13 prof. Dima Tkachenko
14 prof. Alexander Trostiansky
15 prof. Eva Zurbrügg

2009 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zakhar Bron przewodniczący
2 Warszawa prof. Roman Lasocki wiceprzewodniczący
3 Warszawa prof. Tadeusz Gadzina wiceprzewodniczący
4 Poznań prof. Bartosz Bryła
5 prof. Evgeny Durnovo
6 prof. Aleksiej Gvozdiev
7 prof. Dusen Kaseinov
8 prof. Konstanty Andrzej Kulka
9 prof. Florian Leonhard
10 Warszawa prof. Stanisław Moryto
11 prof. Michael Stricharz
12 prof. Akiko Tatsumi
13 prof. Sung-won Yun
14 prof. Shi-Xiang Zhang
15 prof. Eva Zurbrügg
16 prof. Bill van der Sloot

2006 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zakhar Bron przewodniczący
2 Warszawa prof. Roman Lasocki wiceprzewodniczący
3 Warszawa prof. Tadeusz Gadzina wiceprzewodniczący
4 Łódź prof. Izabela Ceglińska
5 prof. Evgeny Durnovo
6 prof. Michał Grabarczyk
7 prof. Aleksiej Gvozdiev
8 prof. Dusen Kaseinov
9 prof. Leonid Kerbel
10 prof. Min Kim
11 prof. Yair Kless
12 prof. Goran Koncar
13 Warszawa prof. Stanisław Moryto
14 prof. Sergiu Schwartz
15 prof. Michael Stricharz
16 prof. Akiko Tatsumi
17 prof. Wanda Wiłkomirska
18 prof. Sung-won Yun
19 prof. Shi-Xiang Zhang

2003 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Roman Totenberg przewodniczący honorowy
2 Warszawa prof. Roman Lasocki przewodniczący
3 prof. Zakhar Bron wiceprzewodniczący
4 Warszawa prof. Tadeusz Gadzina wiceprzewodniczący
5 prof. Michał Grabarczyk
6 prof. Ryutaro Iwabuchi
7 prof. Min Kim
8 prof. Yair Kless
9 Katowice prof. Paweł Puczek
10 prof. Sergiu Schwartz
11 prof. Michael Stricharz
12 prof. Robert Szreder
13 prof. Shi-Xiang Zhang
14 prof. Mirosław Ławrynowicz

2000 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Konstanty Andrzej Kulka przewodniczący honorowy
2 Warszawa prof. Roman Lasocki przewodniczący
3 prof. Zakhar Bron I wiceprzewodniczący
4 Warszawa prof. Tadeusz Gadzina wiceprzewodniczący
5 prof. Franciszek Falger
6 prof. Ryutaro Iwabuchi
7 prof. Min Kim
8 prof. Yair Kless
9 prof. Nava Milo
10 prof. Zenon Płoszaj
11 prof. Michael Stricharz
12 prof. Robert Szreder
13 prof. Eduard Wulfson
14 prof. Lin Yao-Ji
15 prof. Shi-Xiang Zhang
16 prof. Massimo de Bonfils
17 prof. Mirosław Ławrynowicz

1997 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Roman Totenberg przewodniczący honorowy
2 prof. Edward Zienkowski przewodniczący
3 prof. Zbigniew Bargielski
4 prof. Zakhar Bron
5 prof. Antoni Cofalik
6 prof. Franciszek Falger
7 Warszawa prof. Tadeusz Gadzina
8 prof. Ryutaro Iwabuchi
9 prof. Julia Jakimowicz-Jakowicz
10 prof. Henryk Keszkowski
11 prof. Min Kim
12 Warszawa prof. Roman Lasocki
13 prof. Nava Milo
14 prof. Oleg Shulpiakov
15 prof. Michael Stricharz
16 prof. Robert Szreder
17 prof. Shi-Xiang Zhang
18 Warszawa prof. Paweł Łosakiewicz

1994 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Wanda Wiłkomirska przewodnicząca
2 prof. Zakhar Bron
3 prof. Antoni Cofalik
4 prof. Heinz Dinter
5 prof. Jens Ellermann
6 prof. Franciszek Falger
7 prof. Franco Fisch
8 prof. Ryutaro Iwabuchi
9 prof. Krzysztof Jakowicz
10 prof. Hyo Kang
11 prof. Petru Munteanu
12 prof. Dora Schwarzberg
13 prof. Robert Szreder
14 prof. Roman Totenberg
15 prof. Paul Urstein
16 prof. Iwona Wojciechowska
17 prof. Krzysztof Węgrzyn
18 prof. Shi-Xiang Zhang
19 prof. Edward Zienkowski
20 prof. Mirosław Ławrynowicz
21 prof. Iwan Štraus

1991 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zenon Brzewski przewodniczący
2 prof. Zakhar Bron
3 prof. Antoni Cofalik
4 prof. Jurgis Dvarionas
5 prof. Franciszek Falger
6 prof. Mauricio Fuks
7 prof. Marianne Granvig
8 prof. Fritz Handschke
9 prof. Ryutaro Iwabuchi
10 prof. Marina Jaszwili
11 prof. Jao Li Ji
12 prof. Jadwiga Kaliszewska
13 Warszawa prof. Roman Lasocki
14 prof. Wojciech Maliński
15 prof. Zenon Płoszaj
16 prof. Christopher Rowland
17 prof. Werner Scholz
18 prof. Krzysztof Węgrzyn
19 prof. Edward Zienkowski

1988 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Zenon Brzewski przewodniczący
2 prof. Wladimir Awramow
3 prof. Dan Cumpata
4 prof. Franco Fisch
5 prof. Michael Frischenschlager
6 prof. Ryutaro Iwabuchi
7 prof. Jadwiga Kaliszewska
8 Warszawa prof. Roman Lasocki
9 prof. Wolfgang Marschner
10 prof. Robert Masters
11 prof. Mirosław Rusin
12 prof. Werner Scholz
13 prof. Zbigniew Szlezer
14 prof. Roman Totenberg
15 prof. Xavier Turull
16 prof. Iwona Wojciechowska
17 prof. Shi-Xiang Zhang
18 prof. Edward Zienkowski

1985 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Irena Dubiska przewodnicząca honorowa
2 prof. Zenon Brzewski przewodniczący
3 prof. Zakhar Bron
4 prof. Peter Christoskow
5 prof. Dan Cumpata
6 prof. Michael Frischenschlager
7 prof. Ryutaro Iwabuchi
8 prof. Stanisław Lewandowski
9 prof. Lazar Marianović
10 prof. Robert Masters
11 prof. Oskar Ruppel
12 prof. Werner Scholz
13 prof. Roman Totenberg
14 prof. Xavier Turull
15 prof. Edward Zienkowski
16 prof. Wu Zuqing
17 prof. Renato de Barbieri
18 prof. Friedrich von Haussegger

1982 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Irena Dubiska przewodnicząca honorowa
2 prof. Zenon Brzewski przewodniczący
3 prof. Klaus Assman
4 prof. Peter Christoskow
5 prof. Stefan Georghiu
6 prof. Stanisław Lewandowski
7 prof. Lazar Marianović
8 prof. Oskar Ruppel
9 prof. Mirosław Rusin
10 prof. Werner Scholz
11 prof. Roman Totenberg
12 prof. Xavier Turull
13 prof. Yoshio Unno
14 prof. Edward Zienkowski

2012 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Ellinor D’Melon Moraguez laureatka I-go miejsca podgląd
2  Elena Kawazu laureatka II-go miejsca podgląd
3  Antoni Ingielewicz laureat III-go miejsca podgląd
4  Emilia Jarocka laureatka III-go miejsca podgląd
5  Chanelle Bednarczyk laureatka IV-go miejsca podgląd
6  Elea Nick laureatka IV-go miejsca podgląd
7  Issei Watanabe laureat IV-go miejsca podgląd
8  Giovanni Zanon laureat IV-go miejsca podgląd
9  Wiktoria Białostocka uczestnik II etapu podgląd
10  Haim Choi uczestnik II etapu podgląd
11  Shao-che Hsi uczestnik II etapu podgląd
12  Nam Tse Cheuk uczestnik II etapu podgląd
13  Emilia Von Albertini uczestnik II etapu podgląd
14  Rikako Watanabe uczestnik II etapu podgląd
15  Milena Wilke uczestnik II etapu podgląd
grupa starsza
16  Yuna Toki laureatka I-go miejsca podgląd
17  Anna Malesza laureatka II-go miejsca podgląd
18  Elina Sitnikava laureatka II-go miejsca podgląd
19  Mateusz Makuch laureat III-go miejsca podgląd
20  Artem Naumov laureat III-go miejsca podgląd
21  Simon Wiener laureat III-go miejsca podgląd
22  Maria Florea Sitja laureatka IV-go miejsca podgląd
23  Rolanda Ginkute laureatka V-go miejsca podgląd
24  Stanisław Podemski laureat V-go miejsca podgląd
25  Olga Artyugina uczestnik II etapu podgląd
26  Joanna Kasperczyk uczestnik II etapu podgląd
27  Adam Siebers uczestnik II etapu podgląd
28  Sarah- Hadley Yakir uczestnik II etapu podgląd
29  Eva Zavaro uczestnik II etapu podgląd

1979 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko stanowisko
1 prof. Irena Dubiska przewodnicząca
2 prof. Klaus Assman
3 prof. Zenon Brzewski
4 prof. Peter Christoskow
5 prof. Anatolij Kisielow
6 prof. Stanisław Lewandowski
7 prof. Lazar Marianović
8 prof. Luigi Mostaci
9 prof. Yfrah Neuman
10 prof. Oskar Ruppel
11 prof. Werner Scholz
12 prof. Xavier Turull
13 prof. Eugenia Umińska

2015 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Issel Burzyńska laureatka I-go miejsca podgląd
2  Eugene Kawai laureatka I-go miejsca podgląd
3  Elea Nick laureatka I-go miejsca podgląd
4  Paloma So laureatka II-go miejsca podgląd
5  Nao Mizukoshi laureatka III-go miejsca podgląd
6  Sara Dragan laureatka IV-go miejsca podgląd
7  Eduard Kollert laureat V-go miejsca podgląd
8  Wendi Wang laureatka V-go miejsca podgląd
9  Marta Gidaszewska wyróżnienie podgląd
10  Ryota Higashi wyróżnienie podgląd
11  Wiktoria Białostocka uczestnik III etapu podgląd
12  Laura-Katharina Handler uczestnik III etapu podgląd
13  Hana Chang uczestnik II etapu podgląd
14  Marta Grygier uczestnik II etapu podgląd
15  Miu Hirai uczestnik II etapu podgląd
16  Risa Hokamura uczestnik II etapu podgląd
17  Eliane Caroline Menzel uczestnik II etapu podgląd
18  Eva Lucia Schmolzer uczestnik II etapu podgląd
19  Paloma So Chin Cham uczestnik II etapu podgląd
20  Sedona Vikram uczestnik II etapu podgląd
21  Rong Xingzhou uczestnik II etapu podgląd
grupa starsza
22  Elli Choi laureatka I-go miejsca podgląd
23  Eva Rabchevska laureatka I-go miejsca podgląd
24  Kyoto Ogawa laureatka III-go miejsca podgląd
25  Aleksander Daszkiewicz laureat IV-go miejsca podgląd
26  Emila Jarocka laureatka IV-go miejsca podgląd
27  Zornitsa Ilarionova uczestnik III etapu podgląd
28  Joanna Kasperczyk uczestnik III etapu podgląd

2012 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Esther Yoo laureatka I-go miejsca podgląd
2  Arata Yumi laureat I-go miejsca podgląd
3  Hiroka Matsumoto laureatka II-go miejsca podgląd
4  Sirena Huang laureatka III-go miejsca podgląd
5  Shuai Shi laureatka III-go miejsca podgląd
6  Yuna Shinohara laureatka III-go miejsca podgląd
7  Shiori Terauchi laureatka III-go miejsca podgląd
8  Julia Kopylova laureatka IV-go miejsca podgląd
9  Niklas Liepe laureat V-go miejsca podgląd
10  Yurina Otsuka laureatka V-go miejsca podgląd
11 Wrocław  Julita Smoleń wyróżnienie podgląd
12 Jelenia Góra  Małgorzata Wasiucionek wyróżnienie podgląd
grupa starsza
13  Ui Youn Hong laureatka I-go miejsca podgląd
14  Alexandr Sorokow laureat I-go miejsca podgląd
15  Stefan Tarara laureat I-go miejsca podgląd
16 Ostrołęka  Justyna Jara laureatka II-go miejsca podgląd
17 Gdańsk  Kamila Wąsik laureatka II-go miejsca podgląd
18  Xiang Yu laureat II-go miejsca podgląd
19  Nitzan Bartana laureatka III-go miejsca podgląd
20  Jiajing Wang laureatka III-go miejsca podgląd
21  Joanna Konrzewska laureatka V-go miejsca podgląd
22  Alma Olite Gorraiz laureatka V-go miejsca podgląd

2009 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Mindy Chen laureatka I-go miejsca podgląd
2  Mone Hattori laureatka I-go miejsca podgląd
3  Mizuki Chiba laureatka II-go miejsca podgląd
4  Elvin Hoxha Ganiyev laureat II-go miejsca podgląd
5  Sherniyaz Mussakhan laureat II-go miejsca podgląd
6  Ann Hou Saeter laureatka III-go miejsca podgląd
7  Fuga Miwatashi laureatka IV-go miejsca podgląd
8  Yukari Ohno laureatka V-go miejsca podgląd
9  Verena Chen uczestnik II etapu podgląd
10  Anny Yen-Ho Chen uczestnik II etapu podgląd
11  Shun Hioki uczestnik II etapu podgląd
12  Arthur Rusanovsky uczestnik II etapu podgląd
13  Callum Smart uczestnik II etapu podgląd
14  Emmanuel Tjeknavorian uczestnik II etapu podgląd
15  Trita Tudor Mihai uczestnik II etapu podgląd
16  Guangnan Yue uczestnik II etapu podgląd
17  Weilu Zhang uczestnik II etapu podgląd
grupa starsza
18  Marianna Vasilyeva laureatka I-go miejsca podgląd
19  Niklas Liepe laureat II-go miejsca podgląd
20  Arsenis Selalmazidis laureat II-go miejsca podgląd
21 Lublin  Anita Wąsik laureatka II-go miejsca podgląd
22  Irina Pak laureatka III-go miejsca podgląd
23  Andrej Rozedent laureat III-go miejsca podgląd
24  David Mirzoev laureat IV-go miejsca podgląd
25 Gdynia  Joanna Emilia Kreft laureatka V-go miejsca podgląd
26 Warszawa  Alicja Baranowska uczestnik II etapu podgląd
27  Joanna Gaitani uczestnik II etapu podgląd
28  Siyan Guo uczestnik II etapu podgląd
29  Fedor Roudine uczestnik II etapu podgląd
30  Albert Skuratov uczestnik II etapu podgląd
31  Lukas Stepp uczestnik II etapu podgląd
32  Maria Sławek uczestnik II etapu podgląd
33 Warszawa  Maria Włoszczowska uczestnik II etapu podgląd
34  Jing Zheng uczestnik II etapu podgląd

2006 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Esther Yoo laureatka I-go miejsca podgląd
2  Arata Yumi laureat I-go miejsca podgląd
3  Hiroka Matsumoto laureatka II-go miejsca podgląd
4  Sirena Huang laureatka III-go miejsca podgląd
5  Shuai Shi laureatka III-go miejsca podgląd
6  Yuna Shinohara laureatka III-go miejsca podgląd
7  Shiori Terauchi laureatka III-go miejsca podgląd
8  Julia Kopylova laureatka IV-go miejsca podgląd
9  Niklas Liepe laureat V-go miejsca podgląd
10  Yurina Otsuka laureatka V-go miejsca podgląd
11 Wrocław  Julita Smoleń wyróżnienie podgląd
12 Jelenia Góra  Małgorzata Wasiucionek wyróżnienie podgląd
grupa starsza
13  Ui Youn Hong laureatka I-go miejsca podgląd
14  Alexandr Sorokow laureat I-go miejsca podgląd
15  Stefan Tarara laureat I-go miejsca podgląd
16 Ostrołęka  Justyna Jara laureatka II-go miejsca podgląd
17 Gdańsk  Kamila Wąsik laureatka II-go miejsca podgląd
18  Xiang Yu laureat II-go miejsca podgląd
19  Nitzan Bartana laureatka III-go miejsca podgląd
20  Jiajing Wang laureatka III-go miejsca podgląd
21  Joanna Konrzewska laureatka V-go miejsca podgląd
22  Alma Olite Gorraiz laureatka V-go miejsca podgląd

2015 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Issel Burzyńska laureatka I-go miejsca podgląd
2  Eugene Kawai laureatka I-go miejsca podgląd
3  Elea Nick laureatka I-go miejsca podgląd
4  Paloma So Chin Cham laureatka II-go miejsca podgląd
5  Nao Mizukoshi laureatka III-go miejsca podgląd
6  Sara Dragan laureatka IV-go miejsca podgląd
7  Eduard Kollert laureat V-go miejsca podgląd
8  Wendi Wang laureatka V-go miejsca podgląd
9  Marta Gidaszewska wyróżnienie podgląd
10  Ryota Higashi wyróżnienie podgląd
11  Wiktoria Białostocka uczestnik III etapu podgląd
12  Laura-Katharina Handler uczestnik III etapu podgląd
13  Akbike Algi
14  Hana Chang uczestnik II etapu podgląd
15  Tiffany Tan Chao Min
16  Kuo Chih-En
17  Joseph Comella
18  Eli De Buck
19  Cristina Dimitrova
20  Ludwig Wladimir Dorner
21  Liliana Dulanska
22  Jose Fraguas
23  Marta Grygier uczestnik II etapu podgląd
24  Joanna Górska
25  Miu Hirai uczestnik II etapu podgląd
26  Risa Hokamura uczestnik II etapu podgląd
27  Ryan Howland
28  Hyojin Kan
29  Rim Kwak Gyu
30  Charlotte Loukola
31  Paulina Malesza
32  Marie-Aude Mellies
33  Eliane Caroline Menzel uczestnik II etapu podgląd
34  Jasmin Monkkonen
35  Indira Nurlybaikyzy
36  Giselle Ong Qian Ning
37  Eun Park Young
38  Eva Lucia Schmolzer uczestnik II etapu podgląd
39  Paloma So Chin Cham uczestnik II etapu podgląd
40  Ines Soltwedel
41  Sophia Steger
42  Xinyi Tian
43  Sedona Vikram uczestnik II etapu podgląd
44  Yeva Volkava
45  Yena Wie
46  Rong Xingzhou uczestnik II etapu podgląd
grupa starsza
47  Elli Choi laureatka I-go miejsca podgląd
48  Eva Rabchevska laureatka I-go miejsca podgląd
49  Kyoto Ogawa laureatka III-go miejsca podgląd
50  Aleksander Daszkiewicz laureat IV-go miejsca podgląd
51  Emila Jarocka laureatka IV-go miejsca podgląd
52  Zornitsa Ilarionova uczestnik III etapu podgląd
53  Joanna Kasperczyk uczestnik III etapu podgląd
54  Lee Cheyoung
55  Gwidon Ciężarek
56  Yulia Danyliv
57  Ada Dobrowolska
58  David Emanuel Duma
59  Ligia Dunca
60  Weronika Dziadek
61  Christoph Hammer
62  Marika Ikeya
63  Myriam Labiausse
64  Erkki Louko
65  Hong Mengqi
66  Yuya Mishima
67  Wiktor Modrzejewski
68  Dmitrii Novikov
69  Reina Shibutani
70  Katarzyna Szydłowska
71  Joanna Trzaska
72  Julia Wrońska
73  Martyna Łukasik

2012 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Ellinor D’Melon Moraguez laureatka I-go miejsca podgląd
2  Elena Kawazu laureatka II-go miejsca podgląd
3  Antoni Ingielewicz laureat III-go miejsca podgląd
4  Emilia Jarocka laureatka III-go miejsca podgląd
5  Chanelle Bednarczyk laureatka IV-go miejsca podgląd
6  Elea Nick laureatka IV-go miejsca podgląd
7  Issei Watanabe laureat IV-go miejsca podgląd
8  Giovanni Zanon laureat IV-go miejsca podgląd
9  Hee Jin Ahn
10  Leslie Ashworth
11  Leonard Avelini
12  Wiktoria Białostocka uczestnik II etapu podgląd
13  Sarah Bleile
14  Eric Chen
15  Maria Cherkassova
16  Haim Choi uczestnik II etapu podgląd
17  Roza Lu Dzhavadyan
18  Weronika Dziadek
19  Yuya Fukushima
20  Annett Ho
21  Shao-che Hsi uczestnik II etapu podgląd
22  Philip Huang
23  Dain Huh
24  Marika Ikeya
25  Chen Lim
26  Dong-Myoung Park
27  Palina Shupilava
28  Una Stanic
29  Andrey Starostin
30  Nam Tse Cheuk uczestnik II etapu podgląd
31  Emilia Von Albertini uczestnik II etapu podgląd
32  Rikako Watanabe uczestnik II etapu podgląd
33  Milena Wilke uczestnik II etapu podgląd
34  Chen Yu-chen
35  Martyna Łukasik
grupa starsza
36  Yuna Toki laureatka I-go miejsca podgląd
37  Anna Malesza laureatka II-go miejsca podgląd
38  Elina Sitnikava laureatka II-go miejsca podgląd
39  Mateusz Makuch laureat III-go miejsca podgląd
40  Artem Naumov laureat III-go miejsca podgląd
41  Simon Wiener laureat III-go miejsca podgląd
42  Maria Florea Sitja laureatka IV-go miejsca podgląd
43  Rolanda Ginkute laureatka V-go miejsca podgląd
44  Stanisław Podemski laureat V-go miejsca podgląd
45  Miriam Abramovici
46  Olga Artyugina uczestnik II etapu podgląd
47  Luo Chang
48  Ada Dobrowolska
49  Nazar Fedyuk
50  Kornelia Grądzka
51  Boglárka György
52  Christoph Hammer
53  Yiu Hui Er
54  Adriana Iacovache-Pana
55  Joanna Kasperczyk uczestnik II etapu podgląd
56  Won-Ho Kim
57  Mateusz Konopelski
58  Piotr Kosarga
59  Paulina Kotz
60  Izabela Kubiak
61  Paulina Kusa
62  Michal Lavichnik
63  Anastsia Mikhovich
64  Ewelina Misztal
65  Sofija Nikoska
66  Kana Ohashi
67  Marina Paleaz Romero
68  Hanna Ponkala
69  Mariusz Put
70  Adam Siebers uczestnik II etapu podgląd
71  Christa Maria Stangorra
72  Cheuk Ching Tse
73  Miłosz Wieliński
74  Sarah- Hadley Yakir uczestnik II etapu podgląd
75  Eva Zavaro uczestnik II etapu podgląd
76  Chendi Zhang
77  Anna Maria Środecka

2009 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Mindy Chen laureatka I-go miejsca podgląd
2  Mone Hattori laureatka I-go miejsca podgląd
3  Mizuki Chiba laureatka II-go miejsca podgląd
4  Elvin Hoxha Ganiyev laureat II-go miejsca podgląd
5  Sherniyaz Mussakhan laureat II-go miejsca podgląd
6  Ann Hou Saeter laureatka III-go miejsca podgląd
7  Fuga Miwatashi laureatka IV-go miejsca podgląd
8  Yukari Ohno laureatka V-go miejsca podgląd
9  Claire Amblard
10  Elise Amblard
11  Aaron Chan
12  Anny Yen-Ho Chen uczestnik II etapu podgląd
13  Verena Chen uczestnik II etapu podgląd
14  Yimiao Chen
15  Yiu Ting Chik
16  Se Won Cho
17  Kwan Yeung Brian Choi
18  Hiu Sing Fan
19  Nazar Fedyuk
20  Elizabeth Gebhardt
21  Magdalena Geka
22  Meng Han
23  Rosea Angelo Hashimoto
24  Shun Hioki uczestnik II etapu podgląd
25  Teruhisa Hiraki
26  Rose Hsien
27  Krzysztof Katana
28  Stephen Kim
29 Jaworzno  Agata Kmak
30  Sabina Kołodziej
31  Shaina Kuo
32  Roksana Kwaśnikowska
33  Hue Sang Lai
34  Miranda Liu
35  Wei Lu
36 Goleniów  Anna Malesza
37  Octavi Martinez Bartolomé
38  Mathilde Milwidsky
39 Pabianice  Patrycja Mynarska
40 Elbląg  Karolina Nowotczyńska
41  Tian Qiu
42  Bogdan Ridniy
43  Arthur Rusanovsky uczestnik II etapu podgląd
44  Callum Smart uczestnik II etapu podgląd
45  Dorothea Stepp
46  Minxian Sun
47  Emmanuel Tjeknavorian uczestnik II etapu podgląd
48  Trita Tudor Mihai uczestnik II etapu podgląd
49  Angela Turchetta
50  Maria Van der Sloot
51  Harry Ward
52  Lara Weber
53  Yat Sze Wong
54  Sarah-Hadley Yakir
55  Lin Ye
56  Oukalin Yin
57  Okubo Yoshiaki
58  Guangnan Yue uczestnik II etapu podgląd
59  Yuyang Zang
60  Chendi Zhang
61  Weilu Zhang uczestnik II etapu podgląd
62  Minjia Zhu
grupa starsza
63  Marianna Vasilyeva laureatka I-go miejsca podgląd
64  Niklas Liepe laureat II-go miejsca podgląd
65  Arsenis Selalmazidis laureat II-go miejsca podgląd
66 Lublin  Anita Wąsik laureatka II-go miejsca podgląd
67  Irina Pak laureatka III-go miejsca podgląd
68  Andrej Rozedent laureat III-go miejsca podgląd
69  David Mirzoev laureat IV-go miejsca podgląd
70 Gdynia  Joanna Emilia Kreft laureatka V-go miejsca podgląd
71 Warszawa  Alicja Baranowska uczestnik II etapu podgląd
72  Alena Charnakoz
73  Fox Gefu Chen
74  Stella Chen
75  Joanna Gaitani uczestnik II etapu podgląd
76  Maksymilian Grzesiak
77  Siyan Guo uczestnik II etapu podgląd
78  Lusine Harutiunyan
79  Isabel Jimenez Montes
80 Koszalin  Małgorzata Kowalska
81  Ku Won Kwon
82  Ruijia Liu
83  Alex Lomeiko
84  Alicja Malińska
85 Toruń  Audrey Kibou Massaka
86  Artem Naumov
87  Meghan Nenniger
88  Huifeng Ni
89 Łańcut  Kaja Nowak
90  Marie Oka
91  Maria Podhajska
92  Radu-Mihai Ropotan
93  Fedor Roudine uczestnik II etapu podgląd
94  Dmitry Serebrennikov
95  Albert Skuratov uczestnik II etapu podgląd
96  Joanna Staruch
97  Lukas Stepp uczestnik II etapu podgląd
98  Maria Sławek uczestnik II etapu podgląd
99  Agata Słowikowska
100  Anastasiya Vedyakova
101 Warszawa  Maria Włoszczowska uczestnik II etapu podgląd
102  Ying Yin
103  Jing Zheng uczestnik II etapu podgląd
104  Lifan Zhu
105  Martine van Stigt Thans
106  Patrick Świątek

2006 - Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków

lp kraj Imię Nazwisko lokata
grupa młodsza
1  Esther Yoo laureatka I-go miejsca podgląd
2  Arata Yumi laureat I-go miejsca podgląd
3  Hiroka Matsumoto laureatka II-go miejsca podgląd
4  Sirena Huang laureatka III-go miejsca podgląd
5  Shuai Shi laureatka III-go miejsca podgląd
6  Yuna Shinohara laureatka III-go miejsca podgląd
7  Shiori Terauchi laureatka III-go miejsca podgląd
8  Julia Kopylova laureatka IV-go miejsca podgląd
9  Niklas Liepe laureat V-go miejsca podgląd
10  Yurina Otsuka laureatka V-go miejsca podgląd
11 Wrocław  Julita Smoleń wyróżnienie podgląd
12 Jelenia Góra  Małgorzata Wasiucionek wyróżnienie podgląd
13  Ana Maria Badia Nikiforova
14  Lukáš Bártů
15  Tzu Ying Chen
16  Hua Li Dang
17 Olsztyn  Maksym Dondalski
18  Rachel Field
19  Nikola Gajownik
20  Natasa Grujic
21  Kristina Hinova
22  Mikaela Holland
23  Su Bin Jeon
24  Dana Kahriman
25  Suyeon Kang
26  Woo Hyung Kim
27  Pablo Kirshner Vilatata
28  Miki Kobayashi
29  Piotr Kosarga
30 Koszalin  Marta Kowalczyk
31 Jelenia Góra  Paulina Kusa
32  Ga-Yeon Lee
33  Ji Yoon Lee
34  JunJun Li
35  Silei Li
36  Pei-Wen Liao
37  Kai Shiang Lin
38  Zheng Liu
39  Piero Lombardi Iglesias
40  Chang Luo
41  Hikaru Matsukawa
42 Lublin  Jan Mazur
43  Ruben Mendoza Gonzalez
44  Anamarija Milić
45  Jonathan Mui
46  Huifeng Ni
47  Yu-ah Ok
48  Taejun Park
49  Marina Peláez Romero
50  Johanna Pichlmair
51  Stephany Popovits
52  Alfredo Reyes Logounova
53  Pedro Rodriguez Rodriguez
54 Poznań  Krzysztof Ruciński
55  Susanne Schäffer
56  Joo-Yeon Sir
57  Boyang Tian
58  Tudor Mihai Trita
59  Mari-Liis Uibo
60  Essel Velez
61  Cecilia Garcia Villegas
62  Ning yi Wei
63  Yuan-Yuan Wei
64  Miłosz Wieliński
65  Yang Zhang
66  Martine van Stigt Thans
67  Attila Ökrös
grupa starsza
68  Ui Youn Hong laureatka I-go miejsca podgląd
69  Alexandr Sorokow laureat I-go miejsca podgląd
70  Stefan Tarara laureat I-go miejsca podgląd
71 Ostrołęka  Justyna Jara laureatka II-go miejsca podgląd
72 Gdańsk  Kamila Wąsik laureatka II-go miejsca podgląd
73  Xiang Yu laureat II-go miejsca podgląd
74  Nitzan Bartana laureatka III-go miejsca podgląd
75  Jiajing Wang laureatka III-go miejsca podgląd
76  Joanna Konrzewska laureatka V-go miejsca podgląd
77  Alma Olite Gorraiz laureatka V-go miejsca podgląd
78  Tamara Beresh
79  Ning Chen
80  Xixi Chen
81 Olsztyn  Maksymilian Cybowski
82  Johanna Durczok
83  David Gale
84  Alexander Gilman
85  Marco Graziani
86  Mykoła Hawiuk
87  Ayako Ishikawa
88  Kristupas Keller
89  Maria Krasnyuk
90  Hong Yuan Luo
91 Bydgoszcz  Michał Marcinkowski
92 Lublin  Katarzyna Mazur
93 Lublin  Paweł Mazur
94  Anna Orlik
95  Ji Eun Park
96 Gdańsk  Paula Preuss
97  Andrey Provotorov
98  Nazariy Pylatyuk
99  Lisa Schumann
100  Ye Seul Song
101  Sven Stucke
102  Maria Sławek
103  Natalia Vilkhova
104  Xinou Wei
105  Olga Winkowska
106  Yunjie Yang
107  Yeo-Young Yoon
108 Warszawa  Marta Zalewska